דף הבית | אודות | ניהול נכסים | שאלות ותשובות | מכירת דירות | השכרה | שירותים | גלריה | צור קשר ENGLISH
 
ניהול נכסים

עדן ניהול נכסים מעניקה מגוון רחב של שירותים שיאפשרו לכם לישון טוב בלילה כי אתם יודעים שנכסיכם נמצאים בידים טובות ומקצועיות. היום עדן ניהול נכסים מטפלת ב250 עד 300 נכסים.
הכנת דירה להשכרה
פרסום מודעה במדיה המתאימה
סינון שוכרים פוטצאלים
קביעת רמת שכר דירה המבטיח תשואה גבוה יותר על השקעתך
ליווי בתהליך סגירת חוזה השכירות
מוקד 24/7 לתיקונים ושאלות
טיפול בדמי השכירות והבטחת תשלומים לכל חשבונות הנכס
פיקוח שותף ומתמשך
טיפול בבעיות שותפות והבאת אנשי מקצוע לטיפולם
שירות אמין ומקצועיהכנת דירה להשכרה
לקראת השכרת נכסך, עדן ניהול נכסים תכין את הדירה למצב שיאפשר כניסת דייר באופן מיידי. לפי צרכי בעל הנכס נתאים כל פעולה שתשפר את מצב הדירה ותעלה את ערכה בשוק השכירות, הכולל נקיון כללי, תיקוני טיח וצבע, צנרת/ברזים וחידוש תריסים.

פרסום מודעה במדיה המתאימה
עדן תמליץ ותתאם כל הכרוך בפרסום מודעה ו/או ידיעה במדיה הנכונה (עיתונות ארצית או מקומית הכתובה, אינטרנט וכו') שתסייע להשכרה מהירה של נכסך.

סינון שוכרים פוטצאלים
עם נסיון רב באיתור דיירים עדן תנהל את כל תהליך סינון ומיון שוכרים פוטנציאלים על מנת לחסוך לכם טרחה רבה. תהליך זה בפועל, יאפשר לכם לקבוע את רמת המעורבות שמתאימה לכם בשלב הזה של השכרת הנכס.

קביעת רמת שכר דירה המבטיח תשואה גבוה יותר על השקעתך
לא פעם אחת, דיווחים במדיה מטעים בעלי נכסים לגבי ההכנסה הריאלית הצפויה להם היום. הכרת השוק ומגמותיו תמקם את עדן ניהול נכסים בעמדה לייעץ לכם איך לקבוע רמת שכר נכונה וריאלית שתבטיח את התשואה הכי מתאימה להשקעתכם ותשקף את הערך האמיתי של נכסיכם.

ליווי בתהליך סגירת חוזה השכירות
לפי עדיפות בעל הנכס עדן ניהול נכסים תלווה או תנהל את כל תהליך סגירת חוזה השכירות הכולל: תיאום בין בעל הנכס, הדייר ועורך הדין המעורב והאצת התהליך כולו עד לסגירה סופית.

מוקד 24/7 לתיקונים ושאלות
עדן ניהול נכסים מפעילה שירות לקוחות אנושי לדיירים בכל שעות היממה לשאלות או דיווחים על תיקונים דחופים הקשורים לנכסים בטיפולה. בהתאם לחוזה הניהול עדן תיתן מענה לכל פנייה באופן מיידי ותמיד תנסה למנוע מעורבות בעל הנכס.

טיפול בדמי השכירות והבטחת תשלומים לכל חשבונות הנכס
עדן תדאג לגביית דמי השכירות והפקדתם בחשבון הבנק של בעל הנכס. בנוסף, עדן תוודא שכל החשבונות הקשורות לנכס ישולמו במלואם ובמועדם.

פיקוח שותף ומתמשך
עדן ניהול נכסים מציעה לכל לקוחותיה טיפול ותחזוקת שוטפת של הנכס, המבטיחה שמירת ערך וזיהוי מוקדם ומניעת סיבוחים עם הדיירים. הפיקוח כולל ביקורים קבועים ומתואמים בנכס לאורך תקופת השכירות וגם ביקורי פתע.

טיפול בבעיות שותפות והבאת אנשי מקצוע לטיפולם
עדן ניהול נכסים תדאג להביא את אנשי המקצוע הנכונים לטיפול בבעיות השוטפות כגון: בעיות תריסים, דוודים, צביעה, רטיבות, שיפוצים קלים וכו'. אנו גם נלווה אתכם בתהליך שיפור הדירה והכנסת ציוד ו/או ריהוט במקרה הצורך.

שירות אמין ומקצועי
עדן ניהול נכסים דוגלת במתן שירות ללקוחותיה המוביל לקשר ארוך טווח.
בעדן אנחנו יודעים שמאות הלקוחות המרוצים שלנו, הינם ההוכחה הטובה ביותר שאנו עומדים בהתחייבותנו למתן שירות אמין ומקצועי.

 

 

 
אמנת שירות | קישורים  
עדן ניהול נכסים. רח' ז'בוטינסקי 128 בני ברק. טל:077-4199326 פקס:03-5783013